تلاش

آکادمی مشاوره
0

توضیحات:

استفاده از اصول روان شناختی و رنگ شناسی و همچنین استفاده بهینه و نوآورانه از چینش حروف و ساختار شکنی در طراحی لوگو بر زیبایی آن اثر می گذارد و همان گونه که می دانید زیبایی نخستین راه جذب مخاطب در اغلب کارهای گرافیکی از جمله طراحی لوگو است.

ساختار لوگو تلاش


یک لوگوتایپ با ساختاری ساده و با طراحی و ایجاد فونتی مناسب که خوانایی به عنوان یکی از ویژگی های طراحی حرفه ای لوگو از اساس ساختار این لوگو می باشد. خاصیت لوگو تایپ این است که هم خوانده می شود و هم دیده می شود. استفاده از طرح های پیچیده و نامفهوم در ذهن مخاطب ماندگار نخواهد بود و با شکست مواجه می شود. همچنین بر اساس نظر سنجی ها طراحی افقی لوگوتایپ جذاب تر و گیراتر از طراحی عمودی آن می باشد که لوگو تلاش هم از این قضیه مستثنا نیست. به علاوه از نظر اندازه و ارزیابی خوانایی در انواع مختلف ابعاد دارای وضوح و خوانایی می باشد.

روانشناسی رنگ لوگو تلاش


سبز: سبز یکی از رنگ های اصلی و رنگ پایه ی لوگو تلاش است. این رنگ از ترکیب آبی و زرد به دست می‌آید و از لحاظ روانشناسی نیز در این رنگ ترکیبی از حس آرامش رنگ آبی و خوش‌بینی رنگ زرد وجود دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده محققان به این موضوع رسیده اند که رنگ سبز ممکن است توانایی خواندن را بهبود بخشد و باعث تقویت سرعت خواندن و درک مطلب دانش آموزان شود. به علاوه رنگ سبز نمایانگر زندگی و رشد است.


زرد: رنگ زرد یکی از رنگ های گرم و جزو رنگهای اصلی محسوب می شود، این رنگ به عنوان نمادی از عقل و خرد شناخته شده و قدرت تحریک توانایی های ذهنی را دارد. رنگ زرد خلاقیت و ایده های جدید در ذهن انسان ایجاد می کند و مسیر فکری را برای انجام بهتر کارها هموار می کند.

  • نام برند:تلاش
  • زمینه فعالیت:آکادمی مشاوره
  • تاریخ طراحی:فروردین 1401
دسته بندی:

کارهای مشابه